Bubibubi ties

Cyklistický set od Bubibubi ties

Jakmile začne přicházet jaro, začíná mě i příteli marathón svátků a narozenin. Ten má na pár týdnů sice pausu, ale když jsem to nedávno počítala, tak dohromady asi jen 6 nebo 7 týdnů v roce nemá nikdo z našich známých/rodiny/přátel svátek či narozeniny. Ne že bychom všem každý týden něco darovávali…ale i tak těch dárků ročně rozdáme docela dost.

Být připraven

Je to asi 2 nebo 3 roky, co jsem si před Vánoci řekla, že už rozhodně nechci kupovat něco na poslední chvíli. Jednak – je to stresující, protože: „…honem, honem musím něco vymyslet“. A druhak – když je to takhle ve spěchu, ne vždy to bývá dárek na míru, ale spíše znouzecnost. Takže jsem se rozhodla, že zvolím jinou taktiku a to…

1) ZAČALA JSEM POSLOUCHAT (OPRAVDU POSLOUCHAT!), CO BY LIDÉ CHTĚLI A NÁSLEDNĚ SI TO ZAPISOVAT;

2) ZAČALA JSEM VYMÝŠLET/KUPOVAT DÁRKY S PŘEDSTIHEM.

Pokud mám být upřímná, oba body jsou u mě do jisté míry problematické, ale z větší části je plním.

Ano, poslouchám, co by si lidé přáli a nenápadně se jich také doptávám. S tím zapisováním je to trošku horší, ale pár nápadů vždy nakonec skončí v mém diáři.

A k tomu nakupování s předstihem – pokud vysloveně vím, že TO JE VONO, tak to kupuji. Přesně tak se to stalo s „gentlemanským setem“ od Bubi bubi ties.

Cyklistický set od Bubibubi ties

Když na mě na Instagramu (https://www.instagram.com/bubibubi_ties) vyskočila nová cyklo kolekce od této značky, hned jsem si vzpomněla na jednoho konkrétního člověka, kterému by se to mohlo hodit. A bylo jasno. Objednávám!

Set

Bubibubi ties je česká značka doplňků do společnosti, které mají trošku ozvláštnit konzervativní outfit. Zároveň však – což mě oslovilo nejvíce – tyto pestré detaily nemusí být nutně viditelné. Takže to může být vhodné i pro starší, lehce usedlejší pány. Když se totiž podíváte na tento cyklistický set, tak na kravatě je potisk z druhé strany…takže když si nevezme daný nositel kapesníček, pak nikdo nezjistí vášeň pro tento sport a dotyčný bude jen skrytým cyklo-milovníkem :)

Bubibubi ties není pouze pánskou značkou, ale nabízejí i dámské kravaty a dětské kapesníčky a šle!

A co se týká materiálu, tak sortiment je vyráběn z bavlny a lnu.

Bubibubi ties

Kde koupit?

Koupit se dají jak celé sety, tak i jednotlivé kousky. A řeknu vám jeden technický postřeh – původně jsem si nebyla jistá, zda budu kupovat i manžetové knoflíčky. Tak jsem porovnávala ceny celých setů a ceny jednotlivých kousků. Možná, že se budu plést o deset, dvacet korun, ale cena setů je stejná/podobná, jako když si jednotlivě nakoupíte všechny části zvlášť.

Balíček mi navíc přišel dost rychle a velice mě potěšil způsob balení. Nebyla zde použita žádná plastová výplň a i izolepa byla papírová (resp. kartonová). Takže takové malé-velké ekologické plus.

A kde teda koupit? Jednak můžete, což je asi nejpohodlnější cesta, nakoupit na jejich eshopu. Ten jasný a přehledný. Také jsou jejich kolekce v kamenných obchodech v Praze, Přerově, Chocni, Olomouci a Brně (odkaz na kamenné prodejny, kde najdete i jejich přesné adresy, zde: https://bubibubities.cz/cs/content/28-kde-koupit).

Poslední možností je si počkat na nějaký design/art market a navštívit značku tam. Ten nejbližší, kde Bubibubi ties bude, je Dyzajn Market jaro (30. – 31. 3. 2018; náměstí Václava Havla, Praha).

Sympatická tečka na závěr

Nejvíc mě baví, když značka nekončí u produktu, ale má starost i o to, aby se výrobek dobře a dlouho používal. Když jsem na jejich webu našla sekci „Jak na to“ byla jsem mile potěšena. Zde jsou totiž návody (i s videi), jak uvázat kravatu/motýlka, jak si poskládat kapesníček a také rady, jak se o zakoupené věci starat. Takže pokud byste si nevěděli rady, mrkněte sem :)

Nahoru