Isis jewellery: láska na první kámen

Isis jewellery: láska na první kámen

Přiznaná neobroušená krása!

Pokud jste relativně minimalističtí a máte rádi přírodní materiály, nejspíš bych mohla dát ruku do ohně, že vás tohle osloví. Isis je totiž značka, zaměřující se na šperky z minerálů a polodrahokamů, které jsou zachovány ve své původní surovosti.

Isis šperk

Jelikož každý kámen je originál, tak i každý kus je originál. Vlastně ani když si koupíte dvě náušnice – tak ani ty nejsou úplně stejné.

Já mám doma náušnice z pyritu a jsem s nimi nadmíru spokojená. Pyrit, který jsem si vybrala je stříbrný, ale sem tam hází lehké odlesky do zlata, resp. v nějakém úhlu/světle je nazlatovělý. Tento kompromis mezi zlatou a stříbrnou velmi oceňuju, protože to je věčný spor: nosit či nenosit zlato a stříbro pospolu? Já jsem zastánce stříbrných doplňků. Mám však v šatníků pár kousků, ke kterým se zlatá hodí víc. Pyritové naušnice mi tak pomáhají dilema řešit :)

Isis šperk

Isis jewellery má ale i jiné kamenné šperky. Stačí jen nahlédnout na profil https://www.instagram.com/isis_jewellery/ nebo na web https://lisis.cz/. Určitě si vyberete :)

A pokud jste lehce spirituální, určitě vás potěší, že na stránce je i ke každém kameni napsaná charakteristika.

Kde koupit?

Buď si můžete domluvit osobní schůzku, kam vám autorka šperků donese svá díla (více informací máte na webu) nebo – tak jsem se k naušnicím dostala já – sledujte značku na Instagramu, kde určitě jednou za čas dostanete echo, že se Isis objeví na nějakém designovém/uměleckém trhu, jako je třeba Manifesto market.

Také je možné nechat si udělat šperk na míru.

Nahoru